Notice: Undefined index: language in /home/link4web/public_html/themes/bussiness/figaro/include/content-details.php on line 17
HAKKIMIZDA

Tecrübemizin 30 yıllık serüveninde, siz değerli müşterilerimizle yolculuğumuza gümüşle devam ediyoruz… Kadını ve erkeği gümüşün zarafetiyle buluşturan Figaro, koleksiyonlarında ki zengin çeşitleriyle göz kamaştırıyor. Gümüşte de varız diyoruz ve siz değerli müşterilerimizi ürün çeşitlerimizi, kalitemizi ve hizmetimizi görmeniz için mağazamıza bekliyoruz.

Değerlerimiz
Müşteri Odaklılık : Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, kapsamlı bir şekilde değerlendirmek ve karşılamak temel çalışma prensiplerimizdendir.

Yeniliğe/Değişime Açıklık :Sürekli gelişim içinde olmak ve daima ileriye yönelik hedefler belirlemek için her konuda yeniliklere ve değişime açık politikalar belirliyoruz.

Kalite : Tüm çalışanlarımızın katılımı ve müşteri merkezli bir modelle süreçlerimizin iyileştirilmesini, müşteri tatmini göz önünde tutularak belirlenmiş ihtiyaçların kalite bilinci ile optimum düzeyde gerçekleştirilebilmesini hedefleriz.

Güven : Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile daimi, uzun süreli ve güven esasına dayanan ilişkiler kurarız. Sektörümüzün en güvenilir kuruluşlarından birisi olmakla gurur duyarız.

Çalışanların Katılımı : En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunun farkındayız. Firmamızdaki her çalışanımızın ayrı bir değer olduğunu, gücümüzün arkasında onların yeteneklerinin, başarılarının var olduğunu bilir , hedeflerimize ulaşmak için çalışanların katılımının gerekliliğine inanırız.

Etkili İletişim : İletişimin firmamızın birimlerini, çalışanlarını, müşterilerini birbirine bağlayan anlaşma ve uyuşmalarını sağlayan önemli bir alt sistem olduğuna inanır, ilişkilerimizde açık ve etkili iletişim yöntemlerini kullanırız.

Yaratıcılık : Yapılan her işte yaratacılığı ön planda tutarak yeni trendler, (modeller), yöntemler geliştirmek, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için yeteneklerimize güveniriz.

Öğrenen Organizasyon : Değişen dünya koşullarına uyum sağlamak için, yaşadığımız olaylardan sonuçlar çıkaran, sürekli öğrenen, öğrendiğini uygulamaya geçirebilen, bilgi kaynaklarını sürekli geliştiren, kendini yenileyen ve ilerleyen dinamik bir organizasyon olmak öncelikli stratejilerimizdendir.

Misyon
Sektörümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak karşılamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılıklar yaratmak

Vizyon
Dinamik yönetim prensiplerimiz ile yeniliklere ve değişime açık bir politika izleyerek, farklılıkların öncüsü olmak, kalıcı üstünlükler yaratıp lider ve güvenilir firma konumunu sürdürmek
Adres Yalçın Koreş Cad. No: 18 Yenibosna - Istanbul 34197 Türkiye
Telefon : + 90 212 503 90 80
Faks : + 90 212 503 90 82
E-Posta : [email protected]
Adres Mollafenari Mahallesi, Şeref Efendi Sk. No:36, 34120 Fatih/İstanbul
Telefon : 0 212 514 07 11
Faks : 0 212 513 08 65
E-Posta : [email protected]
151 Veterans Drive Northvale, New Jersey 07647
P : (201) 244 – 1150
P(Toll Free) : (877) 643 – 2765
F : (201) 244 – 1151
E : [email protected]

Copyright © 2019 All rights reserved. Powered by Piernet